Martin Kolář novým generálním ředitelem Tereos TTD

/ Aktuality / Martin Kolář novým generálním ředitelem Tereos TTD

Martin Kolář novým generálním ředitelem Tereos TTD

Ing. Martin Kolář, Ph.D. se stal k datu 1.7.2021 novým generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti Tereos TTD, a.s. a nahradil tak ve funkci generálního ředitele ing. Oldřicha Reinbergra po dlouhých 26 letech.

Novým generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti Tereos TTD, a. s. se stal od 1. července 2021 Martin Kolář, který ve funkci nahradil Oldřicha Reinbergra. Martin Kolář pracuje ve společnosti Tereos TTD patnáct let, z toho 11 let na pozici obchodního ředitele. Je absolventem Provozně ekonomické fakulty na České zemědělské univerzitě v Praze. Martin Kolář nahradí Oldřicha Reinbergra také ve funkci předsedy Koordinační rady Českomoravského cukrovarnického spolku a předsedy představenstva Svazu lihovarů ČR.

Oldřich Reinbergr končí odchodem do důchodu svou práci pro TTD po 32 letech, z toho posledních 26 let byl generálním ředitelem společnosti. Pod jeho vedením prošla společnost privatizací, vstupem zahraničního kapitálu a rozvojem do současné podoby největšího výrobce cukru a lihu v České republice se zastoupením na mnoha trzích střední a východní Evropy. Oldřich Reinbergr byl také devět let viceprezidentem Agrární komory ČR, funkci viceprezidenta také až do letoška zastával v Potravinářské komoře ČR. Byl také předsedou Českomoravského cukrovarnického spolku a Svazu lihovarů ČR. Již od roku 1991 je členem redakční rady Listů cukrovarnických a řepařských.


Publikováno: 5. 7. 2021 Autor: Josef Pojer Sekce: Aktuality