Tereos zahajuje seriál zimních škol pro pěstitele cukrové řepy

/ Aktuality / Tereos zahajuje seriál zimních škol pro pěstitele cukrové řepy

Tereos zahajuje seriál zimních škol pro pěstitele cukrové řepy

Jako každoročně organizují Řepařská komise při TTD, Řepařský institut spol. s r.o., Tereos TTD, a.s. a Svaz pěstitelů cukrovky Čech tradiční semináře zimních škol pro pěstitele cukrové řepy. Úvodní semináře se uskuteční 5.2.2020 v Bezně a 6.2.2020 ve Smiřicích. Návazně se rozběhnou i malé zimní školy pro pěstitele TTD.

Řepařská komise při Tereos TTD, a.s., společně s Řepařským institutem spol. s r.o. a Svaze pěstitelů cukrovky Čech organizuje již tradiční semináře zimních škol pro pěstitele cukrové řepy. Na úvod celého běhu zimních škol jsou plánovány dva zahajovací semináře, první ve středu dne 5.2.2020 v Bezně a druhý ve čtvrtek dne 6.2.2020 ve Smiřicích. Na zahájení seminářů promluví CEO Tereos TTD, a.s. Ing. Reinbergr. Dále v rámci těchto zahajovacích seminářů vystoupí zástupce Mze ředitelka Odboru komodit Ing. Czetmayer-Ehrlichová.

Dalšími řečníky budou předseda Svazu pěstitelů cukrovky Čech Ing. Šašek/výkonný ředitel  Svazu pěstitelů cukrovky Čech Ing. Křováček, Ing. Chochola z ŘI Semčice a prof. Ing. Žalud, PhD. z Ústavu výzkumu globální změny.

Na úvodní semináře budou navazovat malé zimní školy pro pěstitele TTD, které se budou postupně konat:

13.2. Dobrovice - Dobrovická muzea 1

14.2. Charvátce - restaurace (Straškov)

18.2. Smiřice – KS Dvorana

19.2. Kočí – restaurace Bartoni (Chrudim)

20.2. Dobrovice – Dobrovická muzea  2.

 


Publikováno: 9. 1. 2020 Autor: Josef Pojer Sekce: Aktuality